Platin Yeminli Mali Müşavirlik ve Deneti̇m Hi̇zmetleri

Platin Yeminli Mali Müşavirlik Anonim Şirketi, 7 Mayıs 2004 tarihinde İstanbul Ataşehir’de Yeminli Mali Müşavir Eşref SEVİM tarafından kurulmuştur.

20 yılı aşan bir süredir basın, yayın, imalat, inşaat, turizm ve tekstil gibi çeşitli sektörlerde faaliyette bulunan müşterilerine vergi denetimi ve mali danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

Küresel ölçekte kişisel bağlantılar

Platin YMM Şirketi, güvenilir, alanında uzman kadrosu kamu ve özel sektör tecrübesi olan ekibiyle; kişilere ve kurumlara özel, ihtiyaçları doğrultusunda mali danışmanlık hizmetleri sunmaktadır.

 

Uzman Bir Ekip

Şirket 2023 yılında yeniden yapılandırılmış, ekibe katılan profesyonellerle hizmet alanları ve uzmanlık alanları çeşitlendirilmiştir.

Kültürümüze yön veren değerler

İyi tanımlanmış değerlere dayanan sağlam bir kültürün pazardaki liderliğimizin temel taşı olduğuna inanıyoruz. En yüksek etik, iş davranışı ve şirket ilkeleri standartlarını destekleme kararlılığımızdan taviz vermiyoruz. Bu standartlar aldığımız her kararda ve yaptığımız her eylemde yol gösterici pusulamızdır.

Çalışanlarımızın bu kültürün sürdürülmesinde ve geliştirilmesinde önemli bir rol oynadığının bilincindeyiz. Bu nedenle kuruluşumuzdaki her bireyin günlük etkileşimlerinde ve mesleki davranışlarında bu standartlara uyması temel bir beklentidir. Değerlerimizin şirketimizin yapısında kökleşmiş kalmalarını sağlamak için sık sık iletişim kurmaya ve değerlerimizin güçlendirilmesine büyük önem veriyoruz.

Ortaklarımızla tanışın

Platin Yeminli Mali Müşavirlik’in uzman ekibi çeşitli ofis ve uygulamaların liderleri dahil olmak üzere birçok kilit çalışandan oluşur.

Küresel Ölçekte Kişisel Bağlantılar

Bize Yazın

Teklif Alın