Platin Yeminli Mali Müşavirlik ve Deneti̇m Hi̇zmetleri

Platin Outsource Muhasebe ekibi olarak, Muhasebe ve Mali Müşavirlik hizmetleri kapsamında, müşterilerimize muhasebe ve finansal raporlama, VUK kapsamında beyanname ve bildirgelerinin hazırlanması, muhasebe danışmanlığı, bordrolama, hizmetleri sunmaktayız

Muhasebe ve Finansal Hizmetlerimiz

Muhasebe ve yasal kayıtların tutulması ve yabancı dilde raporlanması

Muhasebe sisteminin kurulması ve hesap planının oluşturulması,

Muhasebe işlemlerinin yürütülmesi ve resmi defterlerin tutulması,

E–fatura ve E-defter başvuru ve geçişlerinin sağlanması,

Mali tabloların (mizan, gelir tablosu, bilanço vb.) hazırlanması,

Vergi Beyannamelerinin düzenlenmesi veya şirket tarafından hazırlanan beyannamelerin kontrolü,

Personel bordrolarının hazırlanması ve kontrolü,

Sigorta bildirgelerinin ve vergi beyannamelerinin düzenlenmesi,

Periyodik ve özel amaçlı raporların hazırlanması ve ilgili birimlere teslimi.

İş Hukuku ve SGK Danışmanlık ve Teşvik Hizmetleri

İş Hukuku Danışmanlığı, birçok farklı konuyu kapsayan ve işletmelerin yasal düzenlemelere uygun şekilde faaliyet göstermelerini sağlamak için oldukça önemli bir hizmettir. Bu alanda uzman bir danışmanlık firmasının desteği, işletmelerin yasal sorunlarla karşılaşmalarını engelleyerek verimli bir şekilde faaliyetlerini sürdürmelerini sağlar.

İş Hukuku Danışmanlık Hizmetleri

İş hukuku, işveren ve çalışanlar arasındaki ilişkileri düzenleyen yasal düzenlemeleri kapsar. Bu kapsamda, iş sözleşmelerinin hazırlanması, işçi hakları, iş güvenliği, işyeri disiplin kuralları, işe iade davaları ve iş davaları gibi birçok konuda uzman bir danışmanlık firmasından yardım almak oldukça önemlidir. Platin Yeminli Mali Müşavirlik ekibi olarak müşterilerimize en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz. Alanında uzman avukatlarımız ile müşterilerimize doğru ve güncel bilgi sağlayarak, işletmelerin yasal düzenlemelere uygun şekilde hareket etmelerini sağlıyoruz. Ayrıca, müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre özelleştirilmiş hukuki danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.

SGK Teşviklerinin Alınması Hizmetleri
Şirketinizi işveren prim teşvikindeki mümkün olan en uygun kanun kodlu teşvikten yararlandırarak personel maliyetlerinizde maksimum tasarruf sağlıyor, işe giriş-çıkış işlemleri ve aylık sigorta prim işlemlerini her ay düzenli bir şekilde takip ederek şirketinizi doğması muhtemel risklere karşı güven altında tutuyoruz.

Outsource Muhasebe ve SGK Hizmetleri

Kurumsal Yönetim Danışmanlığı

İşletmelerin büyümesi yönetim fonksiyonunun önemini her geçen gün artırmaktadır. Gerek kuruluştan itibaren, gerekse mevcutta belli bir yol almış olan işletmelerin yapısının analizi, verimlilik ve etkililik denetimleri, fonksiyonların icrasında ortaya çıkan darboğazların çözümlenmesi, etik değerler sisteminin oluşturulması, iç işleyişe ilişkin analizlerin yapılması ve iç kontrol sisteminin oluşturulması konusunda uzman ekibimiz yardımcı olabilecektir.

Fraud Investigation (Hile- Usulsüzlük Denetimi) ve Raporlanması İşlemleri

Hile denetiminde hileyi önleme, araştırma ve işletmeye verilen muhtemel zararın tespiti amaçlanmaktadır. Konusu suç olan bir işlemin tespiti halinde, işletmenin uğradığı muhtemel kayıpların hesaplanması ve raporlanması, ayrıca bu ve benzeri usulsüzlüklerin önenebilmesi açısından gerekli önlemlerin alınması konularında işletmelere danışmanlık hizmetleri verilmektedir.